ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPrzekształcenia własnościowe
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24
15.04.2021r. 15:53

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Aktualny stan warunków pracy i płac w spółce Polska Press, konsekwencje wynikające z prowadzonych w ostatnich latach w spółce zwolnień pracowników, a także perspektywy rozwoju spółki - to tematy, które poruszono podczas pierwszego spotkania prezesa zarządu PKN Orlen Daniela Obajtka z przedstawicielami KM Związków Zawodowych w Polska Press.
14.04.2021r. 20:03

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
"Nabyłem spółkę zgodnie z prawem i wykonuję prawa z udziałów" - oświadczył prezes PKN Orlen Daniel Obajtek, odnosząc się decyzji sądu, wstrzymującej wykonanie decyzji prezesa UOKiK o zgodzie na przejęcie przez koncern spółki Polska Press.
14.04.2021r. 15:09

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Marcin Dec, dotychczasowy członek rady nadzorczej Polska Press, został prezesem tej spółki. Jak podała w środę Polska Press, podjęta przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie decyzja o obsadzie stanowiska prezesa spółki umożliwi przyspieszenie procesu jej integracji w ramach Grupy Orlen.
12.04.2021r. 16:51

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Sąd Ochrony Konkurencji i Konsumentów uwzględnił wniosek Rzecznika Praw Obywatelskich o wstrzymanie wykonania decyzji prezesa UOKiK w sprawie przejęcia przez PKN Orlen spółki Polska Press - podało biuro Rzecznika Praw Obywatelskich w komunikacie prasowym.
08.04.2021r. 17:06

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
W związku ze zmianą właściciela Polska Press i przejęciem tej spółki przez PKN Orlen, zmienił się skład rady nadzorczej. Dotychczasowi członkowie rady Polska Press zostali odwołani i powołano nowy jej skład, czteroosobowy. Szefem rady został Tomasz Jakubiak, wiceprezes PGE Ventures.
07.04.2021r. 06:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Jak podał "Reuters" powołując się na źródła związkowe, rząd Francji spodziewa się wydać ok. 10 mld euro (11,87 mld dolarów) na wykup mniejszościowych udziałów EDF w ramach proponowanej restrukturyzacji grupy.
04.04.2021r. 10:16

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Rosyjski Łukoil wycofał swoją ofertę kupna notowanej na giełdzie w Sydney spółki Far Limited, partnera w projekcie naftowo-gazowym Rufisque, Sangomar i Sangomar Deep (RSSD) na wodach Oceanu Atlantyckiego należących do Senegalu.
31.03.2021r. 21:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Operator przesyłowy gazu Gaz-System i jego spółka-córka Polskie LNG - operator gazoportu w Świnoujściu - formalnie połączyły się w środę. Działalność Polskiego LNG będzie kontynuowana przez Gaz-System, jako następcę prawnego.
31.03.2021r. 20:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
PKN Orlen nabył 100 proc. udziałów spółki transportowej OTP, największego przewoźnika drogowego paliw płynnych w Polsce. Transakcja umożliwi dynamiczny rozwój i optymalizację procesów logistycznych. Odbudowa własnych mocy transportowych w strukturach Koncernu oraz planowana centralizacja zarządzania logistyką drogową korzystnie przełożą się również na wyniki Grupy Kapitałowej Orlen. W ten sposób Koncern zdecydowanie umocni swoją pozycję na rynku przewozów drogowych.
31.03.2021r. 16:54

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Planowane przejęcie przez grupę PGNiG aktywów Ineos E&P Norge nie ma wpływu na rating PGNiG - poinformowała agencja Fitch w komunikacie.cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE