ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPrzekształcenia własnościowe
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

CEZ rozważa sprzedaż aktywów w Polsce, Bułgarii, Rumunii i Turcji
27.05.2019r. 10:52

CEZ rozważa sprzedaż aktywów w Polsce, Bułgarii, Rumunii i Turcji - podał Reuters, powołując się na wypowiedź prezesa CEZ-u dla dziennika "Hospodarske Noviny".
Koncern poinformował w poniedziałek, że w nowej strategii zakłada większą koncentrację na rynku krajowym. Chce wyjść z segmentów i rynków o nieatrakcyjnych perspektywach.

"W ramach nowej strategii chcemy w najbliższych latach wyjść z Bułgarii" - powiedział prezes Daniel Benes dla czeskiego dziennika "Hospodarske Noviny".
"Rozważamy wyjście z Rumunii i z Turcji. Myślimy o wyjściu z Polski, gdzie mamy dwie elektrownie węglowe, by obniżyć emisję CO2 w grupie" - dodał Benes.
Zobacz także:

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE