ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREPrzekształcenia własnościowe
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.KONTAKT
SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zbliża się konsolidacja branży ciepłowniczej
03.01.2018r. 05:55

W tym roku można spodziewać się rozpoczęcia procesu przejęć mniejszych podmiotów z branży ciepłowniczej przez największych graczy działający na tym rynku - pisze "Rzeczpospolita".

UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub / i nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:KOMENTARZE ( 6 )


Autor: Energetyk 50 03.01.2018r. 07:52
PGE i Tauron w przodzie, gratulacje. Może Energa, zamiast budować blok 1000 MW za 9 miliardów, zbuduje strategię ciepła w kogeneracji?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: fizyczny 03.01.2018r. 09:18
Strategia nie zlikwiduje braku rezerw w systemie elektroenergetycznym i nie ogrzeje mieszkań. Nie należy mieszać bytów urojonych z bytami rzeczywistymi. Przejmowanie aktywów nie zmienia ich realnych zdolności wytwórczych, a jedynie tworzy wiatr giełdowy.
Za wszystko płacą odbiorcy końcowi. Zysk sprzedawcy jest stratą kupującego. 30 tysięcy USD zysku to jedno 80 letnie życie ludzkie. To jest baza nowego paradygmatu gospodarki postkapitalistycznej.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: ad Fizyczny 03.01.2018r. 13:52
E 50 ma rację. Bez planowania i uporządkowania mocy (zdolności)wytwórczych, przesyłowych i wielkości zapotrzebowania odbiorców będzie drogo i byle jak.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Gość 03.01.2018r. 16:53
Pracownicy Veolii marzą o repolonizacji warszawskiej spółki. Liczą, że "dobra zmiana" podziękuje francuzom za współpracę i przepędzi ich na cztery wiatry.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: midi 25.01.2018r. 18:10
Pracownicy Fortum Także na to liczą. Brak istotnych inwestycji przez kilkanaście lat. Prywatyzacja sektora energetycznego to był błąd.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: ZREPOLONIZOWANY 07.03.2018r. 12:15
REPOLONIZACJA OZNACZA ZWOLNIENIA, STAGNACJĘ I ZACOFANE METODY ZARZĄDCZE. TO RUJNOWANIE DOBRZE FUNKCJONUJĄCYCH PRZEDSIĘBIORSTW. NAJLEPSZY PRZYKŁAD EDF POLSKA, KTÓRY JEST TERAZ ROZSZARPYWANY PRZEZ KOLESI Z PARTII RZĄDZĄCEJ.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 6 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2018
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE